Aura Statenice

aura-statenice

 

 

Aura Statenice
 

 
Velmi unikátní bydlení na jedinečném místě – to je resort Aura v obci Statenice vzdálené pouhých pár minut od Prahy. Jedinečnost resortu netkví jenom v tom, že je prvním svého typu v České republice, ale i v unikátním propojení atraktivního bydlení se sportovním a kulturním zázemím světové úrovně.
 

 
Na první pohled developerský projekt Aura Statenice upoutá dokonalým rozmístěním jednotlivých vil a rezidencí tak, aby co nejlépe ladily s okolím a přitom každý objekt poskytoval svým obyvatelům co nejkrásnější výhledy do přírody.
 
Na celkové ploše resortu jsou kromě občanské vybavenosti rozprostřeny luxusní vily a bytové domy. Neotřelý design jednotlivých vil je dílem světově proslulého architektonického studia Jestico + Whiles, které kladlo důraz na uspokojení těch nejvyšších požadavků na špičkové bydlení, přičemž každá nemovitost je originálem. Rozloha jednotlivých vil se pohybuje od 155 m2 do 350 m2, ke každé patří terasa, prostorná zahrada a garáž pro dvě auta. V resortu je myšleno i na ty, kteří před bydelním ve vile dají přednost bytu v bytovém domě. V každé z bytových rezidencí jsou byty ( velikosti 1+kk až 5+kk ) rozmístěny s ohledem na absolutní pohodlí a soukromí.
 
V bytovém komplexu Aura v Statenicích jde především o prolnutí špičkového bydlení s dokonale vyřešeným zázemím. Součástí komplexu je Club House, což je název místa určeného ke společným setkáním nejen při bohatém kulturním programu. V resortu se nabízí množství příležitostí pro rozmanité sportovní vyžití, ať už jde o fitness, wellness, cyklostezky, mistrovské golfové hřiště s příslušnou akademií a profesionálními trenéry nebo kvalitní venkovní a krytý bazén.
 
Ani milovníci kultury nepřijsou uvnitř Aura Statenice zkrátka. V open air amfiteátru jsou pořádány hudební, divadelní a dalších kulturní akce. V resortu je myšleno i na vzdělání. Jen kousek od domova se nachází mezinárodní školka, první stupeň mezinárodní základní školy a mezinárodní gymnázium, příčemž všechny instituce mohou navštěvovat žáci z okolních obcí a z Prahy – západ. V blízkém okolí resortu mají své místo další renomované vzdělávací instituce – např. International School Prague (ISP) nebo Riverside College.
Pro dokonalé pohodlí v resortu nechybí ani rozmanité obchody, kavárny a restaurace.
 
Kdyby někomu chyběl tep velkoměsta, do centra Prahy trvá cesta 15 minut a do nákupního centra Zličín ještě méně. Navíc, zastávka MHD je umístěna přímo v resortu. Resort je situován do Statenic v okrese Praha – západ. Samotná obec Statenice spolu s osadou Černý Vůl je stejně jako resort obklopena nádhernou přírodou a parky vybízejícími k procházkám.
 

 
Jak mladí, tak střední generace nebo lidé užívající si podzimu života, všichni najdou v Aura Statenice dokonalou oázu pro spokojené a přitom atraktivní bydlení.

 
Přečtěte si více