Luxusní Bydlení v lokalitě Vinoř

Luxusní Bydlení v lokalitě Vinoř


 
Ne každý si potrpí na rekonstruované panelové domy, nebo rozsáhlé bytové komplexy. A právě těm nabídne perfektní alternativu nové Bydlení Vinoř. Jak už vyplívá ze samotného názvu, nabídne bydlení v oblasti Prahy 9, která nadchne především množstvím zeleně. Základem projektu jsou totiž prostorné rodinné domy, a to s vlastní zahradou. Bydlení Vinoř tak nabízí ideální možnost hlavně rodinám s dětmi, jak si mohou splnit své sny o bydlení.
 

 

Hotové domy, nebo vlastní pozemky

Co je však v této oblasti, tedy v oblasti Vinoř, také k dispozici, to jsou i samostatné zasíťované pozemky, určené pro zájemce toužící po vlastní stavbě domu. Obě skupiny si tak následně mohou užívat nejenom zmíněné krásy lokality, ale celkovou dostupnost Prahy 9, a ostatních částí, což je zajištěno jak městkou hromadnou dopravou, tak napojením na hlavní tepny.
 

 

 

 

Široké možnosti občanské vybavenosti

V tomto ohledu nabídne Bydlení Vinoř jak řadu obchodů, tak i rozsáhlé centrum Letňany. Samozřejmostí jsou také školky a školy, a pro starší děti je lokalitě Prahy 9 dostupná i střední škola. Dokonalé místo pro odpočinek poté nabídne i areál Ctěnice, kterému dominuje nádherný zámek a přilehlý park. Zkrátka nepřijdou ani milovníci cyklistiky, kterým Vinoř nabídne hustou síť cyklostezek. Ty doplní také tenisové kurty, nebo multifunkční hala. To vše je od projektu Bydlení Vinoř v perfektní dostupnosti.

 

Základem je luxus a dokonalá kombinace materiálů

Základem každého nabízeného bytu poté budou kvalitní prvky, které by měly oslovit i náročného obyvatele. Základem bude špičková koupelnová dlažba i obklady, a to jak v koupelně, tak na wc. Ostatní místnosti nadchnou laminátovou plovoucí podlahou, která bude skvěle ladit s interiérovými dveřmi. Stejně tak nadchne ale také kvalitní malba. V těchto prostorách samozřejmě okouzlí i moderní použité vybavení od kvalitních výrobců, jako jsou Grohe, Ravak nebo Geberit.

 

 
Přečtěte si více