ZMĚNA JE ŽIVOT, NEBOJTE SE STĚHOVÁNÍ V PRAZE

levné stěhování Praha

Stěhování přináší v našem životě hodně změn. V současné době je stěhování zcela běžnou záležitostí, protože se nemusíme stěhovat jen za účelem výměny menšího bytu za větší, ale měníme bydliště z důvodu změny zaměstnání nebo z rodinných důvodů. Celá akce si ale ve všech případech vyžaduje především dobrou organizaci.

Co bychom měli udělat nejdříve

Změna bydliště vyžaduje také formality v podobě odhlášení a přihlášení dětí do školy a školky, dále pak přepis energií a podobně. Důležitá je ale především organizace stěhování. Vyhneme se tak případným nepříjemnostem, stresu a vše zvládneme hravě. Nejdříve se musíme rozhodnout, zda si poradíme sami nebo si raději na vše objednáme stěhovací firmu. Obě varianty mají svá pro a proti, ale jednomu může vyhovovat to a jinému zase tohle.

Stěhuji, stěhuješ, stěhujeme

Máme dost síly a přátel, můžeme se do celé akce pustit sami. Je třeba ale obstarat spoustu věcí, bez kterých bychom se jen těžko obešli. Je to především dostatečně velký vůz. Pokud ho nemáme a není nikdo, kdo by nám ho půjčil, můžeme se spolehnout na autopůjčovnu. V jejich portfoliu jistě najdeme takový vůz, jaký nám bude po všech stránkách vyhovovat. Je třeba se ale připravit na to, že nás stěhování svépomocí bude stát trochu fyzických sil a námahy. Také si musíme obstarat dost obalového materiálu. Jako nejvhodnější a stále nejoblíbenější se nabízí banánové bedny.

Profesionální stěhovací agentury

Současný trh dnes nabízí i služby v této oblasti. Jde o služby, které všichni jistě uvítají, protože to znamená pro nás stěhování prakticky bez námahy. Tyto firmy navíc disponují dostatečně velkými vozy, které jsou k této práci potřeba, mají také profesionální pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat zodpovědně. Jestliže jsme již oslovili takovou firmu, nejdříve nám může technik firmy zhodnotit celou situaci. Máme na mysli velikost domu či bytu, určení, kolik pracovníků bude k takové akci zapotřebí a rovněž nám sdělí předběžnou kalkulaci stěhování. Pokud se stěhování dobře naplánuje, celá akce trvá zpravidla jeden den. Večer pak klidně můžeme posedět u televize a pít čas již v novém bytě.

Na co bychom určitě neměli zapomenout

Jestliže známe termín stěhování, je třeba si stěhovací firmu objednat s předstihem. Není dobré nechat vše na poslední chvíli,protože v případě, že se rozhodneme pro služby stěhovací firmy pár dnů před samotným stěhováním, nemusí být volný termín na stěhování tak zůstane na nás.

Stěhování představuje tak trochu generální úklid

Jestliže již začínáme balit, můžeme najít na dně skříně nebo ve sklepě dávno zapomenuté věci. Pokud je nepotřebujeme, není třeba je balit a přenášet jinam. Na novém místě by tak zabíraly místo těm novým. Stěhování může být také provedeno na klíč. V podstatě je to stejné jako u stavby na klíč. Obě strany si dohodnou podmínky, předají si klíče a vše ostatní již můžeme nechat na pracovnících firmy.

Stěhování do nového bytu

stěhování Brno

Stěhování je mnohdy spojováno s živelnými pohromami, ale také s nabídkou lepší práce v jiném městě. Všichni jsme si jistě takové stěhování zažili na vlastní kůži. Změnili jsme svůj byt nebo dům, přestěhovali se do jiného města nebo dokonce do jiné země. Ať už je stěhování kamkoliv a z jakéhokoliv důvodu, vždy to vyžaduje spoustu energie, času a trpělivosti.

Stěhování svépomocí nebo s profesionály

První způsob je udělat si vše sami za pomocí přátel a známých, zabalit věci, najít vhodnou přepravu, naložit vše a potom zase vše vyložit a umístit nábytek na nové místo a tak podobně. Musíme si uvědomit, že stěhování svépomocí nás bude stát celkem hodně fyzické námahy a není dobré to podceňovat. Pokud nemáme velký vůz, můžeme si jej zapůjčit v autopůjčovně, kde nám jistě poradí, jak velký vůz budeme potřebovat. Určitě bychom si ale vše měli dopředu dobře naplánovat, abychom se nestěhovali celý víkend. Pozitivní na tomto způsobu stěhování je, že nás to možná bude stát jen basu piv nebo pozvání na skvělou večeři. Co se týká oslovení stěhovací firmy, tak tady máme nejen ušetřenou práci a prakticky fyzickou námahu, ale můžeme si objednat i službu, která zahrnuje stěhování od A – Z a my můžeme v klidu pracovat přesčas.

Stěhovací firmy mají nejen zkušenosti v této oblasti, ale pomohou nám rovněž s demontáží a následnou opětovnou montáží nábytku, jelikož se například nevejde do vchodových dveří nebo do auta, vše odvezou na určené místo, zařídí, aby nábytek a veškerý náš majetek byl bezpečně upevněn a přepraven a mnohé jiné služby. Určitě bychom ale měli oslovit stěhovací firmu s dostatečným předstihem, protože v daný termín by nemusela mít firma volno, pokud budeme chtít využít jejich služby dva dny před stěhováním.

Spolehlivost firmy

Pokud se stále rozhodujeme vyhledat služby profesionálních stěhovacích firem, zkusme pečlivě prostudovat trh a vybrat si stěhovací společnost, která splňuje všechny naše požadavky. Pečlivě analyzujme pracovní zkušenosti firmy, zeptejme se přátel a známých, kteří se nedávno přestěhovali, přečtěme si recenze o společnosti.

Pojištění

Zlí jazykové tvrdí, že stěhováci nejsou spolehliví, nábytek je odřený nebo dokonce poškozený. Samozřejmě, že i takové situace mohou nastat, ale proti takovým situacím jsou tyto firmy náležitě pojištěny. Ovšem ale i na nás je, abychom pracovníky firmy hned na začátku upozornili na to, že máme velmi cennou sbírku obrazů právě v tomhle zavazadle a tak by měli stěhováci k tomu také přistupovat.

Stěhování je v podstatě generální úklid

Stěhování začínáme podstatnou záležitostí a to je balení. Tím můžeme začít už v případě, že víme přesné datum stěhování. Postupně si tak můžeme zabalit vše, co vlastně nyní nepotřebujeme, jako jsou sezónní věci. Mnohdy objevíme dávno zapomenuté věci nebo staré a nepotřebné harampání ve sklepě, které samozřejmě balit nebudeme a máme tak prostor pro dokonalý generální úklid.

Balící materiál si můžeme obstarat například v jakémkoliv supermarketu, protože stále populární a velmi oblíbené jsou kartonové krabice a krabice od banánů. Jako radu můžeme uvést to, že si všechny zabalené krabice dobře popišme, abychom v novém bytě zbytečně nehledali něco, co nutně potřebujeme.

Nové možnosti bydlení v Praze

Smíchov City

Rádi byste bydleli v Praze? Zajímáte se o nové možnosti bydlení v hlavním městě? Novostavby v Praze, to je například unikátní projekt nízkoenergetických bytů v Dolních Počernicích, klidné bydlení Zahrady Opatov, luxusní Rezidence Korunní nebo nové byty projektu BelariePark v pražských Modřanech. Projekt BelariePark byl vybudován na místě původního závodu Orion a snoubí historii známé továrny s moderní architekturou 21. století. Jedná se o komfortní bydlení v blízkosti řeky Vltavy a Žlutých lázní hned vedle inline a cyklotrasy směrem do centra. Komplex je na první pohled unikátní elipsovitou věží nad budovou, která vytváří novou dominantu celého okolí. Velmi patrné jsou také netradiční moderní materiály použité na fasády, balkony, terasy a lodžie, které dávají objektu nezaměnitelné kouzlo. Projekt BelariePark, to je příjemné klidné bydlení u řeky s výbornou dostupností do centra města a plnou občanskou vybaveností včetně škol, obchodů, úřadů, banky, pošty, zdravotnických zařízení, lékárny a dalších služeb.
 


 
Prohlédněte si také novostavby v Praze 2: Projekt Trojická, Vyšehradská, Byty u Botanické zahrady
 

Smíchov City

Luxusní bydlení, to je například ojedinělý projekt Smíchov City navrhující revitalizaci lokality smíchovského nákladového nádraží. Mělo by jít o moderní komfortní bydlení s kancelářemi, obchodním centrem a byty na prodej Praha. Součástí komplexu jsou rozsáhlé plochy zeleně a pěších zón, které bude možné využít k víkendovému odpočinku, relaxaci i sportovnímu vyžití. Projekt počítá s vybudováním dopravní infrastruktury napojené na nedaleké vlakové nádraží, autobusové nádraží a stanici metra. Ve středu celého území by pak mělo vyrůst nové nákupní centrum. Smíchov City je unikátní projekt na vybudování nové části pražského Smíchova s plnou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do centra města.

Nevíte, jak na správný pronájem?

pronajem-bytu-plzen

Máte byt k pronajmutí? Nevíte, jak na správný pronájem? Na co si dát pozor? Pronájem bytu může být velmi dobrou investicí, i tady však platí, že rozhodně není radno podcenit jeho přípravu. Nedotažená nájemní smlouva a nesolventní nájemník mohou stát na počátku nemalých problémů a nekonečných soudních sporů. Jak se těmto nepříjemnostem vyhnout? Jednou z možností je využití služeb některé z realitních kanceláří. Tady však počítejte s provizí ve výši jednoho či dvou nájmů. Získáte však komplexní realitní a právní servis včetně vypracování nájemní smlouvy. Pokud si budete pronájem realizovat svépomoci, měli byste dbát především na pečlivý výběr nájemníka a vypracování nájemní smlouvy zkušeným advokátem.
 


 
Vyvarujte se narychlo sepsané nájemní smlouvě

Pronájem byste měli zpečetit kvalitní nájemní smlouvou. Co by měla obsahovat? Na co nezapomenout? Nájemní smlouva by měla zejména popisovat daný byt včetně vybavení a jeho rozsahu použití. Dále jsou zde uvedeny obě smluvní strany, doba pronájmu a další podmínky užíváni bytu. Při podpisu smlouvy je vhodné si ověřit identifikační údaje nájemníka z jeho občanského průkazu či pasu a nejlépe si udělat také fotokopii. Ve smlouvě přesně vymezte práva a povinnosti smluvních stran a případné pokuty či penále. Můžete tak nájemníkovi například zakázat chování exotických zvířat nebo zřizování sídla firmy či provozovny přímo v bytě za účelem podnikání.
 
Nájemní smlouvu uzavřete vždy na dobu určitou

Smlouvu uzavřete vždy na dobu určitou, ideálně na jeden až dva roky, po které ji vždy můžete lehce prodloužit. Smlouva by měla také obsahovat domluvenou platbu za pronájem 2+kk včetně plateb za služby spojené s bydlením jako je voda, plyn, topení či internet. Nezapomeňte také na ze zákona povinnou kauci a způsob výběru nájemného. Pamatujte, že bezhotovostní platba je sice pohodlnější, ale při osobním převzetí si můžete rovnou zkontrolovat stav bytu a jeho užívání. Nezapomeňte také na pojištění bytu a domácnosti, jedině tak bude váš pronájem opravdu plně zabezpečen.

 
tagy: prenájom bytov Bratislava, ako postupovať pri prenájme bytu

5 důvodů proč bydlet v Plzni

photo-pg-4516-300-

Hledáte nové bydlení? Uvažujete o Plzni? Proč bydlet právě v tomto městě? Co může nabídnout Plzeň modernímu městskému životu v 21. století? Plzeň je dnes 4. největším městem České republiky. Pochází již z roku 1295, nachází se na soutoku čtyř řek a nabízí tak mnoho příležitostí pro kulturní i sportovní vyžití. Známé historické jádro Plzně je městskou památkovou rezervací s cennými stavebními památkami. Rozmanitá síť cyklotras v Plzni a okolí nabízí desítky kilometrů pohodlných stezek pro cyklovýlety s celou rodinou v překrásné přírodě východních Čech.


Univerzitní město

Plzeň je známé univerzitní město s několika vysokými školami a řadou dalších školních zařízení od mateřských škol až po školy základní a střední. Velmi široká je síť středních odborných škol, učilišť, gymnázií a škol uměleckých. V roce 1991 byla v Plzni založena Západočeská univerzita a působí zde také Lékařská fakulta Univerzity Karlovy. Kromě toho zde sídlí mezinárodní instituce jako je Alliance Francaise, Anglická knihovna, Rakouská knihovna a Americké centrum.
 

Kulturní středisko

Plzeň je také silným kulturním centrem východních Čech s bohatou tradicí činnosti Divadla J. K. Tyla a místem, kde se konají kulturní akce a festivaly mezinárodního významu, například Smetanovské dny, Historický víkend, festival Na Ulici, Pilsner Fest, festival Divadlo, Skupova Plzeň či Mezinárodní bienále. Známé je také Plzeňské kulturní léto a jeho koncerty na otevřených pódiích v centru města.
 

Sportovní možnosti

Plzeň dnes nabízí široké sportovní možnosti od rozsáhlé sítě moderních cyklostezek, přes několik tělovýchovných jednot a volně přístupných univerzálních hřišť až po Středisko volného času dětí a mládeže, dvě střelnice a sdružení Junák s několika klubovnami. Dále lze využít plzeňský Lochotínský park, rozhlednu Sylván a okolí řek Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže.
 

Industriální Plzeň

Plzeň se může pyšnit několika známými průmyslovými giganty z období industrializace. Nejznámějšími jsou především strojírenský komplex Škoda a Plzeňský Prazdroj, největší pivovar v České republice a místo vzniku světoznámého ležáku Pilsner Urquell. V dnešní době však Plzeň rozhodně také nikterak nezaostává a významně podporuje výstavbu moderní průmyslové zóny Borská pole.
 

Atraktivní lokalita

Plzeň se nachází v atraktivní lokalitě malebných východních Čech s hlubokými lesy, překrásným loukami a vodní nádrží Hracholusky. Strategická poloha přesně mezi hlavním městem a hranicí s Německem vybízí k výletům do metropole i k výhodným nákupům či hledání výnosnějšího zaměstnání u našich východních sousedů.
 
A proč tedy zvolit právě Plzeň za své budoucí bydliště? Plzeň je dnes velmi atraktivní lokalitou s širokou nabídkou služeb a kulturního vyžití. Ne nadarmo bylo vyhlášeno jako Evropské město kultury 2015. Plzeň nabízí bohaté možnosti zaměstnání v nejrůznějších odvětvích, velmi zajímavé možnosti sportovního vyžití a celou řadu vzdělávacích institucí od mateřských škol až po tři školy vysoké. Byty a domy na prodej v Plzni jsou k dispozici opravdu ve všech částech města od centra až po klidné prostředí poblíž Lochotínského parku či plzeňské přehrady a jsou tak ideální pro mladé rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce i začínající páry.

Test realitních portálů se zaměřením byty Pardubice

Vlastníte dům či byt v Pardubicích? Rádi byste jej pronajali? Nebo naopak hledáte vhodné ubytování? Nevyznáte se v množství realitních portálů? Který je ten pravý? Máme pro vás odpověď. Připravili jsme vám test těch nejlepších internetových portálů pro prodej a nákup nemovitostí. A jak tedy náš test dopadl? Prohlédněte si jej sami. Tady máte výsledky na klíčovou frázi “byty Pardubice”.

 

1. BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu se v našem testu umístil na 1. místě a stejnou pozici získal také na webu seznam.cz při vyhledání klíčového slova „byty Pardubice“. Ve vyhledávači google.cz pak obdržel pěknou 6. pozici. Inzerce je na tomto webu bezplatná a jako jedna z mála podporuje také umístění nabídky na hlavní stránku a topování v určitých kategoriích. Tyto služby jsou také zdarma. Vkládací formulář je velmi jednoduchý a ze všech testovaných webů rozhodně nepříjemnější.
 

2. Reality.iDnes.cz

Portál Reality.iDnes.cz obdržel při vyhledání fráze „byty Pardubice“ velmi hezké 2. místo na webu seznam.cz a 3. místo ve vyhledávači google.cz. Publikování je zde zpoplatněno a začíná od 2 Kč za nabídku nemovitosti. Portál podporuje také topování a inzerci na atraktivních webech. Obě služby jsou však placené. Zadávací formulář je překvapivě zdlouhavý a zabere tak trochu více času i zkušenému uživateli.
 


 

3. DomyByty.com

Portál DomyByty.com se v našem testu umístil na pěkném 3. místě a ve vyhledávačích obsadil 7. pozici na seznam.cz a 8. pozici na google.cz. Publikování je tady zdarma, nepodporuje však lepší pozice. Vkládání nabídek prostřednictvím přiloženého formuláře je docela zdlouhavé a ani výběr z bytů Pardubice k pronájmu není příliš bohatý.
 

4. DomyBytyPozemky.cz

Portál DomyBytyPozemky.cz obdržel v internetových vyhledávačích 12. pozici na webu seznam.cz a 9. pozici na webu google.cz. Publikování je zde také bezplatné, ale nepodporuje topování. Vložení inzerátu je překvapivě intuitivní a jednoduché, pouze jejich schvalování může trvat až 24 hodin.
 

5. Vychodo.CeskeReality.cz

Portál Vychodo.CeskeReality.cz obsadil 10. pozici na webu seznam.cz a 2. pozici ve vyhledávači google.cz. Inzerování nabídek je zde zdarma a topování si můžete zaplatit od 1 Kč za inzerát. Vložení inzerátu je sice trochu složitější, ale to velmi dobře vyvažuje opravdu široký výběr s byty Pardubice pronájem.

Jak pronajmout byt v Plzni bez realitní kanceláře

Jak pronajmout byt v Plzni bez realitní kanceláře

Vlastníte byt v Plzni? Potřebujete jej pronajmout? Zajímáte se o byty k pronájmu bez provize? Nevíte, jak provést pronájem bytu bez realitky? Potřebujete pronajmout byty Plzeň? Pronájem bytu bez realitky můžete dnes poměrně snadno realizovat pomocí řady internetových portálů a inzercí.

 


 
Byty k pronájmu bez provize řádně vymalujte, vybavte potřebným vybavením, alespoň kuchyní a vestavěnými šatními skříněmi, nafoťte co nejvíce fotografií a vystavte inzerát na co nejvíce internetových inzercí. Při stanovování ceny nájmu vyjděte z běžných cen v okolních lokalitách v podobných bytech. Tuto analýzu provedete nejsnadněji opět pomocí inzerčních internetových serverů. Nájemníky vybírejte velmi pečlivě, chcete přece, aby byli slušní a včas platící. Před samotným inzerováním se proto nejprve poptejte ve svém okolí a v rodině a u přátel. Co však rozhodně nesmíte ponechat náhodě je nájemní smlouva. S tou si dejte opravdu záležet, ideálně ve spolupráci se zkušeným právníkem.
 

Jak sepsat nájemní smlouvu

Pronájem bytu Plzeň nezapomeňte stvrdit kvalitní nájemní smlouvou. Pronájem bytu bez realitky spadá pod Občanský zákoník, který stanovuje některé mantinely, kterých se musí každá nájemní smlouva držet, jinak by byla neplatná. Za prvé uzavřete nájemní smlouvu vždy na dobu určitou. Stanovte si výši kauce ke krytí neobvyklých škod a nedoplatků. Ta může činit maximálně tři měsíční nájmy. Byty k pronájmu bez provize vyžadují platbu pravidelných záloh. Sjednejte si tedy termín platby záloh na elektřinu, vodu, plyn a další služby. Nezapomeňte na roční vyúčtování, aby se vám nestalo, že budou nájemníci plýtvat vodou a při následném ročním vyúčtování už je neseženete. Dohodněte se také, kdo bude hradit běžné opravy a trvejte na uvedení všech osob, které budou byt obývat.

Možnosti nového bydlení v Praze

Prosek Park

Chcete bydlet v Praze? Hledáte klidné komfortní bydlení v hlavním městě? Zajímají vás nové byty? Projekt Nad Přehradou nabízí nové byty Praha 10 v klidném prostředí pražské Hostivaře. Jedná se o příjemné bydlení na okraji Prahy s dobrou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností. K dispozici je 93 nových bytů včetně mezonetů poskytující moderní komfortní bydlení. V okolí lze využít známý Hostivařský park, přehradní nádrž a Milíčovský háj k relaxaci, odpočinku i sportovnímu vyžití. Projekt Britská čtvrť nabízí nové byty Praha 5 v městské části Stodůlky s plnou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra města. Bydlení je vybaveno podzemními garážemi, parkovacím stáním před domem pro návštěvy a další automobily a kamerovým systémem k zajištění bezpečnosti a ochraně majetku. Všechny budovy tohoto komplexu mají výtahy a jsou navrženy jako bezbariérové. Uvnitř vnitrobloku byly vystaveny klidové zóny s lavičkami a zelení, které jsou ideální pro odpočinek, procházky a relaxaci. Rodiny s dětmi jistě ocení vybudovaná dětská hřiště.

Prosek Park

Mezi další novostavby v Praze 9 patří projekt Prosek Park, který nabízí nové byty Praha 9 v oblíbené lokalitě pražského Proseka s širokými možnostmi relaxace, odpočinku a sportovního vyžití včetně bobové dráhy, tenisu, plavání i squashe. Nedaleko lze využít stanici metra trasy C – Střížkov a uvnitř vnitrobloků odpočinkové klidové zóny se zelení a lavičkami. Mezi budovami je plánováno s menšími parky a zahradami. Prosek Park nabízí klidné příjemné bydlení v lokalitě s dobrou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností včetně škol, úřadů, pošty, bank, lékárny, zdravotnických zařízení, obchodů a dalších služeb. Prosek Park je ideální pro rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce i začínající páry.

Nové byty v Praze 3 – Koti Victorie

Nové byty v Praze 3 - Koti Victorie

Zajímáte se nové byty Praha 3 a stále nemůžete nalézt vhodnou inspiraci či jakýkoliv impuls, který vás nasměruje na tu správnou cestu? Pokud nemáte dostatek času pozorovat vývoj v souvislosti nové byty Praha 3, máme pro vás skvělou zprávu. Developerský oddíl YIT Koti Victoria postavila designově příjemný koncept, jenž bude zajímat především náročnější klientelu. Pakliže hledáte klidné bydlení v sympatické pražské části, tak by právě nové byty v Praze 3 mohly být tím nejlepším řešením pro vás i vaší rodinu. Tento projekt v rámci nové byty Praha 3 byl navržen podle současných trendů. Bezbariérový přístup je v tomto případě samozřejmostí a velkou výhodou. Developerská skupina v této výstavbě neopomenula na jediný detail. Vše přirozenou cestou navyšuje komfort z užívání těchto obytných jednotek.
 


 

 
Nové byty Praha 3 jsou zde v nabídce již od prostorové velikosti 1+kk až po velmi oblíbené rodinné 4+kk. Při výběru záleží pouze na vašich specifických potřebách, pro kterou bytovou jednotku se rozhodnete. Nové byty Praha 3 reagují na velmi nedostatečnou nabídku obdobných bytových jednotek. Dalo by se říci, že projekt Koti Victorie je doslova vyústěním dlouhodobého snu a požadavků bezpočtu potencionálních klientů hledající příjemné bydlení v klidné pražské lokalitě. Praha 5 novostavby se tak dostávají do popředí zájmu a každým dnem se do těchto míst stěhují nové rodiny. Developerská skupina se pří výstavbě držela zásad kvalitního finského bydlení a právě proto jsou nové byty Praha 3 v tomto podání skvělým řešením pro všechny věkové kategorie. I přes to, že Praha nabízí velké množství kvalitního bydlení, tak se na naše handicapované spoluobčany opomíjelo. Koti Victore toto mění. Nové byty v Praze 3 jsou zdárným příkladem, že moderní doba myslí opravdu na všechny.

Byty Plzeň

byty-prodej-plzen

Prodej byty reality Plzeň Severní Předměstí. Nabízíme k prodeji byt v centru Plzně v Malické ulici, atypicky řešený byt o výměře 113 m2 v Malické ulici. Byt se nachází na 3. nadzemním podlaží. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, má novou kuchyňskou linku, velkou vestavěnou skříň na chodbě, zděné jádro a nová plastová okna. V celém bytě jsou nové dveře. Součástí bytu je lodžie a komora na potraviny. Byty Plzeň cena: 4.390.000 Kč / prodáno.
 


 
Realitní reklama: Nejlepší lokalita i ceny. Byty Plzeň Bolevec více na plzenbyty.eu.
 
Prodej 3+1 byt Plzeň Jižní Předměstí, 68 m². Popis: Nabízíme k prodeji 3 izb. byt ve zvýšeném přízemí cihlového domu, 5 min. od centra města. Byt o rozloze 68 m2 se nachází v prvním patře. Prošel kompletní rekonstrukcí. Nové rozvody vody, elektriky, plynu. V celém bytě jsou plastová okna, zděná koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, nová kuchyňská linka a dlažba. V ložnici jsou vestavěné skříně. Cena prodej byt Plzeň: 1.410.000 Kč / prodáno
 

Byty Plzeň prodej


 
Prodej byty Plzeň – Bolevec, 69 m². Nabízíme k prodeji třípokojový byt ve Žlutické ulici o výměře 69m2. Byt se nachází v zatepleném bytovovom domě na 3/8 patře s výtahem. Byt je zrekonstruovaný, má nová plastová okna, předělané jádro, v kuchyni av chodbě je dlažba, v pokojích plovoucí podlahy, v ložnici jsou vestavěné skříně. Byt má bezpečnostní vchodové dveře. K bytu náleží balkon, sklep a komora na mezipatře. Byty Plzeň cena: 1.390.000 Kč / prodáno. Tip: Hledejte byt na prodej Ostrava, byty Ostrava, nové byty Ostrava
 
Prodej byty Plzeň – Jižní Předměstí, 190 m². Nabízíme k prodeji třípokojový mezonetový byt s klimatizací v Borské ul.. Nachází se na patře v novostavbě – nadstavba bytového domu blízko centra. Byt je nadstandardní, o rozloze 190 m2, se prodává kompletně zařízený, orientace: SJ. Okna se žaluziemi, zděné jádro, klimatizace LG, vlastní kotel, pokoj – posuvné dveře. Kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči. Přízemí – chodba, kuchyň, dva pokoje, koupelna s WC. Patro – ložnice, šatník. Byty Plzeň cena: 3.350.000 Kč / prodáno
 
Prodej 1+1 byt Plzeň 3, 39 m². Popis: Nabízíme k prodeji jednopokojový byt na ulici Edvarda Beneše v Plzni na Borech. Nachází se v 4. / 4 patře cihlového bytového domu (zateplený). Byt, o rozloze 39 m2 má plastová okna se žaluziemi, síťkami a venkovními roletami, zděné jádro, koupelna a WC zvlášť. Kuchyňská linka na míru (sklokeramická deska), v chodbě je ROLDOR, bezpečnostní dveře. Byt se prodává zařízený. Cena prodej byt Plzeň: 7.990.000 Kč / prodáno
 
Prodej 2+1 byt Plzeň – Jižní Předměstí, 54 m². Popis: Nabízíme k prodeji dvoupokojový byt na Klatovské třídě. Nachází se na 3/6 patře v cihlovém bytovém domě bez výtahu. Byt, o rozloze 54 m2, je po částečné rekonstrukci, má plastová okna se žaluziemi. V bytě je zděné jádro, velká kuchyň, samostatné plynové topení. V pokojích jsou původní parkety. Dlažba – chodba, koupelna a WC (s oknem) zvlášť. Kuchyně má PVC podlahu. K bytu přísluší balkon a dvě sklepa. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, hřiště, CKD Market… Cena prodej byt Plzeň: 1.790.000 Kč / prodáno
 
Prodej byty Plzeň – Křimice, 93 m². Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný mezonetový byt v zatepleném bytovém domě o výměře 93m2, nachází se na 3/3 patře. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, má nová plastová okna, předělané jádro, vyměněny elektrické rozvody, novou kuchyňskou linku, dlažbu v chodbě a kuchyni, plovoucí podlahy v pokojích, nové bezpečnostní a interierorové dveře. K bytu přísluší balkon a sklep. Cena bytu je včetně nábytku. Byty Plzeň cena: 2.280.000 Kč / prodáno

Levné byty Plzeň

Prodej garsonka Plzeň Východní Předměstí , 20 m². Popis: Nabízíme k prodeji garsonka o podlahové ploše 20m2. Tento byt se dá předělat na dvoupokojový. Byt je v původním stavu, jádro je, ale zděné. Byt je v klidné lokalitě na Slovanech v Částkově ulici. K bytu přísluší sklep. Cena prodej byt Plzeň: 740.000 Kč / prodáno
 
Prodej byty Plzeň – Lobzy, 58 m². Nabízíme k prodeji dvoupokojový byt v Plzni, Revoluční ulice. Nachází se na 5 patře v cihlovém bytovém domě. Byt, o rozloze 58 m2, je po částečné rekonstrukci. Bezpečnostní dveře se zárubní, zděné jádro. Dlažba – koupelna, WC. Plovoucí podlahy – chodba, dřevěné parkety – pokoje (neprůchodné). K bytu přísluší sklep. Byty Plzeň cena: 1.240.000 Kč / prodáno
 
Prodej 3+1 byt Plzeň Bolevec, 69 m². Popis: 3 + 1 bauring po částečné rekonstrukci, plastová okna, bezpečnostní dveře, podlahy, stěrky, zděné jádro všechno je porobené, kromě kuchyňské linky. Všetka občanská vybavenost je v dosahu 500m. Byt je orientovaný na východní a západní stranu, lodžie je na východní stranu a proto se v létě dá využívat celodenně. Cena prodej byt Plzeň: 1.390.000 Kč / prodáno