Najděte si v Plzni byt podle svých představ

na-pronajem-plzen

Okres Plzeň město má na svém území pouze 15 obcí, z toho dvě mají statut města (Plzeň a Starý Plzenec). Není žádným překvapením, že nejvíce obyvatel tohoto regionu se soustředí právě do Plzně, které zároveň nabízí nejvíce pracovních míst. A ty na sebe zase váží nutnost bydlení.

Zvažte, zda hledání zvládnete bez realitky

Zprostředkováním prodeje a pronájmu bytů se zabývají realitní kanceláře a agentury. Běžně se však zájemci dostanou k přinejmenším stejně lákavým nabídkám (pokud tedy nejde o skutečně luxusní nemovitosti) i prostřednictvím inzerátů bez realitky. Toto hledání vyžaduje čas a trpělivost zájemce. Přitom nezáleží na tom, zda chce byt či dům koupit, prodat nebo pronajmout. Mezi stěžejní informace pro tuto vlastní cestu patří, že existuje celá řada realitních portálů, které čtou desetitisíce lidí. A přístup na ně mají otevřen všichni, kdo jsou za zveřejnění svého inzerátu po dobu měsíce (i delší doby) ochotní zaplatit pár desítek korun nebo stokorun. Což je vcelku nepatrná investice ve srovnání s běžnou marží realitek (pohybuje se okolo 3 % prodejní ceny bytu či domu).

Změny v občanském zákoníku

Při hledání nabídek a poptávek bydlení v Plzni či jiných městech v ČR se vyplatí mít na paměti změny, které k 1.1.2014 přinesl nový občanský zákoník. Ten ve své podstatě nahrává více do karet nájemcům, než pronajímatelům. Nově zákon stanovuje jen několik podmínek, za jakých může dát vlastník bytu svému nájemci výpověď od smlouvy, zatímco nájemce v případě smlouvy na dobu neurčitou ani nemá povinnost uvádět důvod její výpovědi. Jen musí dodržet tříměsíční výpovědní lhůtu. Proto až budete hledat nebo nabízet byty k pronájmu v Plzni, prostudujte si raději novou zákonnou úpravu předem. Vyhnete se případným nedorozuměním.

Rezidence Oktagon okouzlí svou architekturou

rezidence-oktagon-branik

 

 
Dům, který je typickým představitelem české moderny, se stal hlavním výchozím bodem pro to, aby byl tento objekt změněn, a mohla tak vniknout Rezidence Oktagon. Ta kombinuje jak dokonalou architekturu, tak i množství přírody, do které je objekt zasazen, a to ve čtvrti Braník, která je známá hlavně svým poměrně příjemným klidem, ale také dobrou dostupností. Ostatně pár kroků od Rezidence Oktagon se nachází tramvajová i autobusová zastávka, a za pár minut lze dojet ke stanici metra linky B.
 

 
Rezidence Oktagon, nové byty v Praze 4, Braník

Bohatá občanská vybavenost

Co je samozřejmě základem každé lokality, a Braník v Praze 4 v tomto ohledu nevyjímaje, je dostupnost služeb, obchodů, ale i školských zařízení. Není tak problémem mateřská a základní škola pro děti, obchody pro zajištění základních potřeb, nebo dostatek kultury, a to v podobě branického divadla. To vše od Rezidence na dosah. Stejně tak jsou ale na dosah tenisové kurty, nebo multifunkční hala s možností aerobiku, squashe, nebo masáží. Do přírody lze vyrazit i po cyklostezkách, nebo autem do Hodkoviček, které jsou známé všem milovníkům golfu.
 

 

Široká nabídka bytů

Praha 4, kde se tento projekt nachází, je z důvodu klidu, ale zmíněné dostupnosti služeb, ideální pro mladé, ale i starší obyvatele. A i pro ně Rezidence koncipovala nabídku bytů, a tak nechybí dispozice od 1+kk s plochou přes 30 metrů čtverečných, po největší byty 3+kk, které se svou užitnou plochou blíží rozloze 100 čtverečných metrů.
 

Vysoké standardy vnitřního vybavení

A jelikož všechny byty byly kompletně rekonstruovány, nabídnou výjimečné složení co do hlediska samotného vybavení, a celkových nezbytných prvků. Rezidence Oktagon se tak stane útočištěm těch, kteří na Praze 4 hledají skutečný komfort. A tak nechybí kvalitní dřevěné okna, parketové podlahy z dubového dřeva, kvalitní obložení koupelen, nebo dřevěné vstupní dveře, ze smrkového masivu. A právě kombinace přírodních materiálů s těmi moderními je důvodem, proč veškeré byty působí natolik svěžím, a vstřícně-moderním dojmem.
 

 

Největší světový dodavatel flexibilních pracovišť

Největší světový dodavatel flexibilních pracovišť

Již déle než dvě desetiletí pomáhá společnost Regus firmám nejrůznějšího odvětví pracovat efektivním způsobem. Kancelářské prostory dnes najdete na 1 800 adresách v 600 městech a 100 zemích světa.
 


 

Historie se začala psát již roce 1989

 
Historie společnosti Regus se začala psát již v roce 1989. Od této doby společnost neustále rozvíjí a zdokonaluje svou širokou nabídku služeb a dělá maximum proto, aby se zákazníkům pracovalo skvěle z jakéhokoliv místa na světě.
 
V České republice má dnes Regus své pobočky ve třech největších městech. Čtyři pobočky naleznete na prestižních adresách v Praze, jednu potom v Brně a Ostravě.
 
Zatímco v začátcích jste s pronájmem kanceláře získali maximálně laserový fax, dnes je portfolio vybavení a služeb mnohem obsáhlejší. Kromě moderně vybavených kancelářských prostor tak můžete využívat obchodní salónky s bezdratovým připojením na internet, zasedací místnosti s veškerým potřebným vybavením k prezentacím či videokomunikační salónky, kde se během pár okamžiků spojíte s klienty z druhé strany zeměkoule.

Na pravém místě v pravý čas

Je heslo, kterého se společnost drží od samého začátku. Společnost si je dobře vědoma, jak důležité je být včas na tom správném místě. Proto najdete veškeré kancelářské prostory Regus v prvotřídních lokalitách městských částí s dobrým dopravním spojením a dostatkem parkovacích míst v okolí.
 
V obchodních centrech však kromě samotných kanceláří najdete také řadu restaurací, kavárny, obchody a fitness centra. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. Po náročném pracovním dni si tak můžete dopřát relax bez zdlouhavého dojíždění.

Chcete také pracovat po svém?

Zaujala vás nabídka pracovat po svém v moderních kancelářích s dlouhou tradicí a skvělým jménem? Není tedy nic jednoduššího než zavolat na telefonní číslo (+420) 222 191 100 domluvit si s jedním z obchodních poradců osobní prohlídku a můžete se i vy stát jedním z řady spokojených klientů.
 
Spojit se s námi můžete také prostřednictvím webového formuláře, který naleznete na www.regus.cz po jeho vyplnění se vám do 30 minut ozve poradce a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Reality v Plzni

foto: www.madruzzo.cz

Jen málokteré město se může pochlubit tak kontroverzní historií, jako právě Plzeň. Jde o příjemnou lokalitu protkanou historickými pamětihodnostmi. Lidé se do zdejších míst sjíždějí za vidinou nového života. K tomu je však zapotřebí sehnat odpovídající byty Plzeň. Jako nerozkoukaný nový občan, nebo mladý člověk hledající hnízdo pro své budoucí rozlety můžete velmi snadno naletět. Reality Plzeň jsou zde od toho, aby vám předložili kompletní nabídku a služby v rámci prodeje a koupě nemovitostí od srubů, chat, stavebních pozemků, až po koupi či prodej hotových staveb. Reality Plzeň si udělaly silné jméno na konkurenčním poli. Důkazem je i začleněnost a mnohých celostátních realitních kanceláří. Pokud byste se chtěli svěřit do péče opravdových odborníků, kteří se pohybují v nejbližším okolí už řadu let, tak se nabízí HIT reality, která zastřešuje širokou škálu služeb. Reality Plzeň nejsou jen o rychlém a bezduchém přelévání peněz a klientů do nových domovů, ale o individuálním přístupu ke každému zvlášť.

 


foto: www.madruzzo.cz


 

Plzeňský kraj je velmi žádaný a domy Plzeň obzvlášť. Zajistit si hladký průběh při vyřizování všech sounáležitostí můžete skrze realitní kancelář REMAX Premiere. Reality Plzeň jsou na vzestupu, jelikož v letech 2011 a 2012 šli ceny rapidně dolu a to až o 10% v závislosti na jednotlivých městských částech. Právě z těchto důvodů je dobré se obrátit na takovou realitní kancelář, která dokáže velmi citlivě reagovat na jednotlivé výkyvy na finančním trhu s nemovitostmi. Reality Plzeň jsou v tomto ohledu schopné a předkládají všem klientům zajímavé nabídky. Dle nejnovějších studií se u klasických bytů prodává m2 za 20 000Kč a u novostaveb je to za 30 000Kč. Tento výkyv byl zaznamenán již v letech 2008-9, kdy se hromadně propouštělo a tuto hranici vsi drží i nadále. Reality Plzeň patří k těm lepším na českém trhu.

Sponzorský odkaz: byty v regionu Spiš

Nové byty v Praze 3 – Koti Victorie

Nové byty v Praze 3 - Koti Victorie

Zajímáte se nové byty Praha 3 a stále nemůžete nalézt vhodnou inspiraci či jakýkoliv impuls, který vás nasměruje na tu správnou cestu? Pokud nemáte dostatek času pozorovat vývoj v souvislosti nové byty Praha 3, máme pro vás skvělou zprávu. Developerský oddíl YIT Koti Victoria postavila designově příjemný koncept, jenž bude zajímat především náročnější klientelu. Pakliže hledáte klidné bydlení v sympatické pražské části, tak by právě nové byty v Praze 3 mohly být tím nejlepším řešením pro vás i vaší rodinu. Tento projekt v rámci nové byty Praha 3 byl navržen podle současných trendů. Bezbariérový přístup je v tomto případě samozřejmostí a velkou výhodou. Developerská skupina v této výstavbě neopomenula na jediný detail. Vše přirozenou cestou navyšuje komfort z užívání těchto obytných jednotek.
 


 

 
Nové byty Praha 3 jsou zde v nabídce již od prostorové velikosti 1+kk až po velmi oblíbené rodinné 4+kk. Při výběru záleží pouze na vašich specifických potřebách, pro kterou bytovou jednotku se rozhodnete. Nové byty Praha 3 reagují na velmi nedostatečnou nabídku obdobných bytových jednotek. Dalo by se říci, že projekt Koti Victorie je doslova vyústěním dlouhodobého snu a požadavků bezpočtu potencionálních klientů hledající příjemné bydlení v klidné pražské lokalitě. Praha 5 novostavby se tak dostávají do popředí zájmu a každým dnem se do těchto míst stěhují nové rodiny. Developerská skupina se pří výstavbě držela zásad kvalitního finského bydlení a právě proto jsou nové byty Praha 3 v tomto podání skvělým řešením pro všechny věkové kategorie. I přes to, že Praha nabízí velké množství kvalitního bydlení, tak se na naše handicapované spoluobčany opomíjelo. Koti Victore toto mění. Nové byty v Praze 3 jsou zdárným příkladem, že moderní doba myslí opravdu na všechny.

Koupě nemovitosti

Koupě nemovitosti

Koupě nemovitosti patří mezi nejvážnější životní rozhodnutí a ve většině případů je největší finanční investicí, s jakou se v životě setkáte. Jelikož ji člověk obvykle absolvuje jen 2 až 3 krát za život, spojuje se v první řadě s velkým pocitem nejistoty.
 


 
Pokud jste už i měli s koupí nemovitosti zkušenost, bylo to pravděpodobně dost dávno a situace na trhu i vaše osobní poměry byly tehdy zcela odlišné.
 

Nejčastější tři otázky související s koupí jsou:

  • Mám kupovat? A pokud ano, mám koupit teď?
  • Jak si mám vybrat, abych koupil správně?
  • Na co si mám dát pozor a jak postupovat, abych koupi později nelitoval?

 
Obecný názor na to, zda kupovat, je většinou jednoznačný – ano. Tvrdí to banky, protože by vám rádi půjčili, tvrdí to stát, protože občan s nemovitostí je odpovědný občan s adresou, který platí daně, tvrdí to zaměstnavatelé, protože se stáváte stabilnějším a pracovitější zaměstnancům, tvrdí to realitní kanceláře, rodinní psychologové, finanční poradci , vaši už nemovitost vlastnící známí i vaši rodiče. Potřeba mít vlastní bydlení je v nás natolik zakořeněná, že jen malý počet z nás volí jinou cestu.
 
Podle průzkumů více než 80% lidí vlastní svůj dům či byt a více než 80% ze zbytku by v budoucnu chtělo své bydlení vlastnit. Tip: Pokud hledáte nemovitosti v Plzni použijte klíčové výrazy jako například byty Plzeň nebo domy Plzeň. Stejně tak výraz reality Plzeň.
 
Tato potřeba je univerzální na celém světě, lze jen procenta se mírně liší.
 
Pokud však odložíme emoce stranou, ve prospěch koupě vlastního bydlení najdeme tři racionální důvody:
 
1. Vlastní bydlení dává pocit jistoty.
Vaše bydlení, i když je zastavené ve prospěch banky, je váš majetek, o kterém rozhodujete vy. Na rozdíl od nájmu rozhodujete, jak dlouho tu budete bydlet, s kým tu budete bydlet, jaká bude kvalita vašeho bydlení a (avšak nejen) jakou barvu budou mít vaše stěny či kde budou viset obrazy.
 
2. Vlastní bydlení poskytuje finanční stabilitu.
Na rozdíl od nájmu, nad jehož finančními parametry nemáte kontrolu (výška nájmu může růst podle vůle pronajímatele), náklady na bydlení do velké míry kontrolujete vy. Ať už je to výškou splátky úvěru (zejména fixací), nebo rozhodováním (případně spolurozhodováním) o výši provozních nákladů (za energie, služby a údržbu).
 
3. Vlastní bydlení představuje formu budování osobního majetku.
Navzdory dramatickým výkyvům cen na trhu nemovitostí v posledních letech představují nemovitosti dlouhodobě jednu z nejbezpečnějších investic. Na atraktivnosti jí přidává i fakt, že takové investici většina (více či méně) rozumí.
 

Přesto však existují i ​​dva zásadní důvody, pro které se koupě vlastního bydlení (dočasně) nedoporučuje:

 
1. Nekupujte vlastní bydlení, pokud vaše finanční situace není stabilní.
Vlastní byt či dům by měl kupovat člověk, který má buď dostatek finančních prostředků (ve formě majetku či úspor) nebo jehož příjmy ze zaměstnání či podnikání jsou relativně stabilní (stabilní zaměstnání, perspektivní podnikání).
 
2. Nekupujte si byt či dům, pokud jsou vaše životní poměry v procesu změny.
Bydlení by měl kupovat pouze člověk, který ví, kde chce v nejbližším období žít, případně iv jakém je svazku a jaké závazky mu z toho vyplynou (partnerství, manželství, děti a pod.)
 
Finanční nestabilita a nejistá životní situace jsou sice zásadní důvody pro oddálení koupě nemovitosti, nejčastěji diskutovanou mezi kupujícími je však situace na trhu. Tu ale záměrně neuvádíme jako zásadní důvod, protože rozhodnutí o koupi nemovitosti, kromě investičního nákupu, by na ni nemělo být vázány.
 
Situace na trhu nemovitostí je i díky událostem od roku 2007 (dramatický růst a následný pokles cen) jednou z najrozporuplnejších témat.
 

Při rozhodování každého kupujícího jsou klíčovými tyto argumenty:

1. Trh nemovitostí z dlouhodobého hlediska ovlivňuje zejména demografie.
I když se počet naší populace dramaticky nezvyšuje, ani neklesá, a pokud se neděje něco dramatické (válka, nákaza, úder meteoritu – vyberte si, co považujete za nejpravděpodobnější), stále tu bude velký (a mírně narůstající) počet lidí s potřebou bydlet ( poptávka).
 
2. Bytový fond je u nás obzvlášť starý a obecně svým objemem a strukturou neodpovídá poptávce.
I když se v poslední době postavilo relativně velké množství nových bytů a domů, stále počtem nespokojili potřebu, která od 2. světové války dramaticky narostla. Zároveň lze říci, že většina bytů a domů (stačí letmý pohled na internet) neodráží současné potřeby bydlení ať už parametry, nebo stavem.
 
Pokud tedy odhlédneme od cyklického vývoje na trzích (nejen realitním), pro individuální specifika vybraných lokalit (lokální poměr nabídka – poptávka) platí obecné pravidlo, že nemovitosti si stabilně udržují svou hodnotu, a tak je rozhodnutí pořídit (investovat do nemovitosti) rozumné a také relativně bezpečné.
 
Pro kupujícího je proto prioritou zrealizovat koupi nemovitosti v daném čase co nejlépe a nejvýhodnější, a ne čekat na ideální situaci na trhu.
 
Z dlouhodobého hlediska (časový horizont 5 – 8 let, resp. I více) totiž správnost rozhodnutí koupit ovlivňují spíše parametry dané nemovitosti ve vztahu k jiným nemovitostem než fakt, že byla koupena před nárůstem cen či v cenovém vrcholu daného období.
 

Nájem nebo koupě?

Při otázce, zda koupit, třeba zvážit, zda je finančně výhodnější být v nájmu nebo vlastnit. Pokud máte smysl pro finanční záležitosti, je pravděpodobné, že jste si to už spočítali, ale pro ostatní je určen rychlý přepočet, kterým mohou své rozhodnutí zracionalizovat. Pokud kupujete nemovitost jako alternativu k její nájmu, je koupě pro vás určitě výhodná, pokud je výše měsíční splátky 100% hypotečního úvěru (s minimálně fixovanou úrokovou sazbu na 3 roky) nižší než měsíční splátka nájmu. Koupě je pro vás výhodná iv tom případě, pokud je výše nájmu nižší než výše splátky úvěru, ale vyšší, než měsíční splátka úroku z úvěru. Samozřejmě, je třeba vzít v úvahu i veškeré náklady na spojené s koupí včetně rekonstrukce.
 

Důvody ke koupi

Pokud jste přesvědčeni, že nadešel správný čas na koupi nemovitosti, dříve, než se pustíte do jejího hledání, se zamyslete nad svou situací a důvody, které vás k ní vedou. Ty totiž ovlivní způsob výběru nemovitosti a při vašem rozhodování budou klíčové.
 
Existují dva nejběžnější důvody na koupi nemovitosti: koupě na bydlení a koupě jako investice, přičemž z nich vyplývají i kritéria jejího výběru (lokalita, typ, počet pokojů a dispozice obytného prostoru, výměra, patro, stav atd..). Takový přístup se však často stává příčinou, proč se kupující při hledání nemovitosti “zasekne”. Navíc, nemovitost sice může sice splňovat kritéria, přesto můžete mít pocit, že není tou pravou, případně zažijete nepříjemné vystřízlivění poté, co se nastěhujete (zjistíte, že nové bydlení vám způsobilo zcela nové problémy a ty staré vůbec nevyřešilo podle vašich představ ).
 
Problém je v tom, že rozhodnutí o výběru a koupi nemovitosti bývá do velké míry emocionálně.
 
Výběr bydlení se často pro svou závažnost přirovnává k volbě partnera. Ani toho si nevybíráte na základě jasně stanovené barvy očí, vlasů, výšky a hmotnosti, ale pro kombinaci různých vlastností a toho, jaký máte celkový dojem. Totéž platí i pro výběr nemovitosti. Za vaší pohnutkou nabýt nemovitost stojí nejčastěji pocit nepohodlí ve stávajícím bydlení. Dříve, než se pustíte do hledání vhodné nemovitosti, musíte mít jasno v tom, co potřebujete a jaký problém chcete koupí nemovitosti vyřešit. Zohledněte i očekávání ostatních osob, které se budou výběru účastnit a nemovitost s vámi užívat.
 
Nejde přitom o formální atributy nemovitosti, jako jsou počet pokojů a jejich dispozice, výměra, patro, balkon a podobně. Zvažte individuální potřeby jednotlivých členů rodiny s ohledem na budoucnost, například, jaký prostor budete potřebovat na to, abyste mohli v klidu pracovat, jaké podmínky budou potřebovat vaše děti na studium a kontakty s přáteli a pod.
 
Skutečně potřebujete nový dům?
 
Napište si na papír do jednoho sloupce problémy vašeho současného bydlení, do druhého jim přiřaďte důležitost a do třetího napište možná řešení v novém bydlení. Možná s překvapením zjistíte, že koupě rodinného domu není ve skutečnosti tím nejlepším řešením vaší potřeby soukromí a většího prostoru. Často se stává, že řešení problému nebo naplnění potřeby je možné i ve stávající nemovitosti, respektive nesouvisí s nemovitostí vůbec.
 

Stanovení kritérií pro výběr nové nemovitosti je druhým krokem.

Pokud jste si důsledně sepsali důvody, které vás vedou k úvahám o nové nemovitosti, váš seznam kritérií se už zřejmě začal formovat ve třetím sloupci. Tato kritéria představují vlastnosti, které podle vás nemovitost musí (nekompromisní kritéria) nebo by měla (kompromisní kritéria) mít. Jak určitě zjistíte později při kontaktu s realitou, pokud nemáte neomezený rozpočet, je vhodné nekompromisní kritéria omezit na minimum.

Pozemky na prodej Plzeň

pozemky-plzen

Pozemky Plzeň Dolní Vlkýš, 990 m². Nabízíme k prodeji stavební pozemek na výstavbu rodinného domu – 990 m2. Možnost prodeje spolu s vedlejším pozemkem 895 m2. Pozemek se nachází před rodinnými domy, hned vedle přístupové cesty, jsou na něm všechny inženýrské sítě. Prodej pozemky Plzeň cena: 750.900,- Kč / prodáno
 


 
Pozemky reality Plzeň Červený Hrádek, 830 m². Popis: Pozemek se nachází na tichém místě ve slepé uličce. Tvar pozemku je velmi zajímavý, je možné postavit i dvoupodlažní dům s garáží a pěknou zahradou. Parkování je možné i před domem, pozemek je u objezdu (auta se zde netočí, slouží pouze majitelům domů, který při něm bývají. Cena pozemky Plzeň: 1.835.000,- Kč / prodáno
 
Prodej pozemků Plzeň
 
Pozemky reality Plzeň U Domažlické trati, 620 m². Popis: Nabízíme Vám k prodeji pozemky pro bydlení Plzeň. Plocha pozemku 600m2. Rovinatý pozemek. V blízkosti pozemku se nachází vodovod, elektrická přípojka, plynová přípojka, kanalizácia. Výhody sluneční. Cena pozemky Plzeň: 1.305.000,- Kč / prodáno
 

Prodej pozemků Plzeň

Pozemky reality Plzeň Skvrňany, 420 m². Popis: Prodáváme rovinatý, stavební pozemek v Plzni ve Skvrňanech o rozloze 420m2. Nachází se v tiché ulici. Rozměry pozemku jsou 7,9 m x 53M. IS jsou vzdáleny 2m od pozemku. V obrázcích se nachází i plán vypracovaný od architekta pro lepší představu výstavby domu. Cena pozemky Plzeň: 405.000,- Kč / prodáno
 
Pozemky Plzeň 1, 1100 m². Nabízíme pěkný pozemek na stavbu RD se všemi IS v klidné a vyhledávané lokalitě v Plzni-Bolevci, kousek od nákupního centra . Na pozemku se nacházejí starší stavby, které je třeba zbourat. Stav a lokalita pozemku plně odpovídá ceně. Prodej pozemky Plzeň cena: 1.750.900,- Kč / prodáno
 
Pozemky Plzeň Radobyčice, 800 m². Prodám stavební pozemek v lokalitě Na Výsluní o rozloze 800 m2, všechny IS, plyn, voda, kanalizace, elektrika, 12 m šířka pozemku, na pozemku se nachází starší 2 pokojový rodinný dům, velmi dobra lokalita. Prodej pozemky Plzeň cena: 1.600.000,- Kč / prodáno tip: www weichert.cz
 

Pozemky Plzeň Severní Předměstí

Pozemky reality Plzeň Severní Předměstí, 500 m². Popis: Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o rozloze 500 m2 na okraji Plzně, s výbornou dostupností i přímo s dálnice. Tento rovinatý pozemek se nachází necelých 10 minut autem z centra, je vhodný na výstavbu rodinného domu. Cena pozemky Plzeň: / prodáno
 
Pozemky Plzeň Březnová, 670 m². Prodáme ideální stavební pozemek v Plzni – Na Výsluní, pozemek o rozměrech 22,3 x 30 m, celková rozloha 670 m2 s inženýrskými sítěmi na pozemku s rozestavěným katalogovým domem Premier 95 se provedení základové desky. Prodej pozemky Plzeň cena: 1.160.000,- Kč / prodáno
 
Pozemky reality Plzeň Újezd, 7730 m². Popis: Velký stavební pozemek o rozloze 7730 m² v Plzni-Doubravce. Velmi dobrá dostupnost. Na daný pozemek je vypracována kompletní studie zástavby. Pozemek se prodává v celku. Možnost častočného dělení pozemku na dvě části. Cena pozemky Plzeň: 5.800.000,- Kč / prodáno

Reality Plzeň pronájem

plzen-pronajem-byt

Byt 2+kk na pronájem reality Plzeň – Bolevec, 32m2. Nabízíme k pronájmu částečně zrekonstruovaný byt o rozloze 32m2 s lodžií na 7/9 posch. s výtahem. Byt se skládá se vstupní haly, samostatné ložnice, velké obýváku přechodné do kuchyně. STAV BYTU: V celém bytě jsou plastová okna, plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře. Koupelna a je v zachovalém původním stavu, v kuchyni starší kuchyňská linka. Byt je částečně zařízený, lednička, pračka, televizor. Byt se nachází v kompletně zrekonstruovaném domě. K bytu přísluší i sklep. Zájemce platí provizi ve výši 50% z měsíčního nájmu. Cena za pronájem Plzeň byt 2+kk: 7.800 Kč / měs. pronajato.
 


 
Tip: Prohlédněte si naši nabídku byty Liberec Pavlovice na prodej a pronájem.
 
Byt 3+1 pronájem Plzeň, Jižní Předměstí, 82m2. Popis: Nabízíme k pronájmu 3+1 v Plzni nedaleko centra má byt rozlohu 82 m2 a je kompletně zařízený. Byt je vhodný pro studenty – studentky max. 5 osob, vy bytě na nacházejí 3 průchodné pokoje, byt je podkrovní byt. V bytě jsou bezpečnostní dveře, kuchyňská linka se spotřebiči (lednička, pračka), koupelna spolu s WC, ihned volný. Byt 3+1 na pronájem Plzeň: 10.000 Kč / měs. pronajato
 
Plzeň pronájem bytu
 

Plzeň pronájem bytu

4+kk byt na pronájem Plzeň, Jižní Předměstí, 139m2. Pronájem 4 + kk v novostavbě v Plzni – centrum, 2.p. s výtahem. Byt má výměru 139 m2, terasa s výhledem, v přímé blizkosti centra, kompletně zařízený, neprodyšně pokoje, obývací pokoj propojený s kuchyní, 2x koupelny (v jedné je vana, druha je se sprchovým koutem), šatník, parkování u domu na vyhrazeném parkoviště. Cena za pronájem Plzeň byt 4+kk: 15.000 Kč / měs. pronajato
 
Byt 2+1 pronájem Plzeň, Nová Hospoda, 65m2. Popis: Nabízíme Vám k pronájmu 2+1. byt v Plzni na Nové Hospodě. OV, 65 m2, 2/13 p.., Bez balkonu / lodžie, bez sklepa, výtah. Velmi pěkný a vkusně zařízený byt, orientovaný na východ. Obývák je spojena s kuchyní, samostatná ložnice, z ložnice je vstup do šatníku, koupelna s oknem. V bytě je moderní kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči, kožená sedací souprava. Pronajímá se kompletně zařízený. Byt 2+1 na pronájem Plzeň: 8.500 Kč / měs. pronajato
 
3+1 byt na pronájem Plzeň – Skvrňany, 64m2. Nabízíme k pronájmu prostorný byt o velikosti 3+1, 64 m², kompletní rekonstrukce. Slunný 3 izb. byt přímo v části Plzně Skvrňany. Výměra bytu je 64m2 a nachází se na 1/6 posch.s výtahem. K bytu patří společná terasa na vyšším patře. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, je kompletní zařízený a vybavený. V bytě se nachází krb na vytápění i jako klima. Cena za pronájem Plzeň byt 3+1: 8.000 Kč / měs. pronajato
 
Byt 1+1 pronájem Plzeň – Východní Předměstí, 45m2. Popis: Nabízíme k pronájmu prostorný nově zrekonstruovaný 1 – pokojový byt o rozloze 45 m3 v klidné části Plzně Slovany. Byt se skládá ze vstupní haly, samostatné kuchyně a velké obýváku. STAV BYTU: Byt je po nové rekonstrukci – plastová okna, bezpečnostní dveře, plovoucí podlaha, nová nepoužitá koupelna a nová kuchyňská linka. Byt je kompletně zařízený, na chodbě skříně, v obýváku nábytek a dvě postele k dispozici, nová pračka a lednička. K bytu je možné využívat i sklep. Byt je vhodný max. pro dvě osoby, nekuřáky. Byt 1+1 na pronájem Plzeň: 6.500 Kč / měs. pronajato
 
2+kk byt na pronájem Plzeň 3, 56m2. Nabízíme k pronájmu 2-pokojový kompletně zařízený a zrekonstruovaný byt s balkonem (myčka nádobí, mikrovlnná trouba, chladnička, pračka). (WIFI internet, zálohy za elektřinu, vodu, plyn) v ceně nájmu! Cena za pronájem Plzeň byt 2+kk: 7.000 Kč / měs. pronajato
 

Plzeň pronájem bytu 1+1

Byt 2+1 pronájem reality Plzeň, Doubravka, 53m2. Popis: Pronajmu 2 + 1 v klidné části Plzně – Doubravka, výhled na vinice 2/8. Patro, 53m2, neprůchozí pokoje, po rekonstrukci, zařízený, lodžie, plastová okna, žaluzie, sítě proti hmyzu. Kompletní vybavení kuchyně, lednička, mrazák, mikrovlnka, myčka nádobí, pračka. Dům je zateplený, čistý, slušný vchod, výtah, dobré dopravní spojení. Hledáme pouze seriozní lidi, Max.počet osob v bytě 2. Cena pronájem Plzeň byt 2+1: 10.000 Kč / měs. pronajato
 
Byt 2+1 pronájem Plzeň – Východní Předměstí, 50m2. Popis: Nabízíme k pronájmu 2+1 po částečné rekonstrukci na Mikulášském náměstí v Plzni. Byt má rozlohu 50 m2 (nezařízený), má balkon, k bytu přísluší sklep. V ceně je zahrnuta kabelová Tv. Byt 2+1 na pronájem Plzeň: 6.900 Kč / měs. pronajato

Nemovitosti a reality Plzeň město

nemovitosti-plzen

Prodej byty reality Plzeň Bolevec, 2+1, 58m2. Nabízíme k prodeji je slunný byt o dispozici 2+1 v Sokolovské ulici. Byt se nachází na 3/9 patře cihlového bytového domu bez výtahu. Byt dispozičně skládá: technická místnost, prostorná vstupní chodba, samostatné WC, velká koupelna, pokoj, kuchyň propojená s prostornou obývacím pokojem se vstupem na velkou lodžii. V celém bytě jsou plastová okna, žaluzie, plovoucí podlahy, dlažba v koupelně a WC, topení je řešeno úsporným elektrickým vytápěním + v koupelně podlahové topení. V bytě jsou zavedeny inteligentní větrací jednotky, ovládané elektricky. Byty nemovitosti Plzeň cena: 1.170.000 Kč / prodáno.
 


 
Tip: Studentské byty Olomouc pronájem bez realitky na BytyOlomouc.eu
 
Prodej 2+1 byt, nemovitosti Plzeň Jižní Předměstí, 55 m². Popis: Nabízíme k prodeji 2+1 s lodžií v osobním vlastnictví, v ulici Na Dlouhých v Plzni na Doubravce. Byt sanachádza na 2. p. v obytném domě s výtahem. Byt je po kompletní rekonstrukci, zděná koupelna zvětšená, plastová okna, plovoucí podlahy, nové interiérové ​​dveře, nové bezpečnostní vchodové dveře ADLO. Byt je moderně zařízený včetně nové nerezové lednice Samsung, mikrovlnky, varné desky Baumatic, digestoře Whirpool a nového pokojového nábytku. Byt má zrekonstruovanú lodžii a sklep. Bezproblémové parkování ve dvoře. Byt je situován do dvora (jižní strana). Cena prodej byt nemovitosti Plzeň: 1.290.000 Kč / prodáno
 

Byty nemovitosti Plzeň

Na prodej byt, nemovitosti Plzeň – Lobzy, 3+1, 73m2. Nabízíme k prodeji 3+1 v ulici Ke Kukačce. Byt je v původním zachovalém stavu s užitnou plochou 66,14 m2. Nachází se na 6. podlaží z 8. V bytě jsou parkety a dlažba, uděláno stěrky, plastová okna a sprchový kout v koupelně. Výborná lokalita, v blízkosti se nacházejí obchody, škola, školka, zastávka autobusu. Byty nemovitosti Plzeň cena: 1.570.000 Kč / prodáno
 

 
Prodej 3+1 byt nemovitosti Plzeň Severní Předměstí, 77 m². Popis: Nabízíme k prodeji pěkný 3+1 v Plzni, Strážnické ulici. Byt se nachází na 2/8 patře v zatepleném bytovém domě s výtahem. Rozloha bytu je 74m2 + 3,1 m2 balkon + cca 3m2 sklep. Byt je po kompletní rekonstrukci, plastová okna, nová koupelna a WC (zděné jádro), nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (plynová varná deska, elektrická trouba s grilem), barový pult po obvodu celé kuchyně, 3xizba plovoucí podlahy, chodba, kuchyň, WC a koupelna-dlažba. Nové rozvody elektriky, vody, odpadu a plynu. V průběhu roku 2012 výměna stoupaček v bytě za nové bez dalšího navyšování bytových nákladů. Cena prodej nemovitosti Plzeň: 1.160.000 Kč / prodáno
 
Prodej byty nemovitosti Plzeň Křimice, 1+1, 50m2. Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný 1+1 o výměře 50m2 v Plzni – Křimice. Byt se nachází na 2/3 patře v zatepleném v cihlovém domě. V bytě jsou nové plovoucí podlahy, plastová okna, snížené stropy, nové dveře s dřevěnými zárubněmi, zděné jádro, šúchané omítky. Byty nemovitosti Plzeň cena: 820.000 Kč / prodáno
 

Domy nemovitosti Plzeň

Prodej domy nemovitosti Plzeň Radobyčice, 160m2. Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části Plzně. Dům je postaven z pevných materiálů (pálená cihla, kamenné základy), tloušťka stěn 60 cm. Dům s dispozicí 5+KK, chodby a koupelny a jeho užitná plocha je 160m2. Podlaha je vybetonovaná na ní je dlážkovica. Nachází se zde nová žumpa, nové odpady, nově natažená voda, nová sprcha, toaleta a obklady v koupelně. Zahrada je udržována. Voda je v domě zdarma – na celém Terezove, topení na tuhé palivo. Dům z jedné strany sousedí přímo se sousedním domem, z druhé strany je pouze pozemek. Bezproblémová sousedé. Velmi nízké náklady na bydlení. Prodej domy – nemovitosti Plzeň cena: 6.800.000 Kč. / prodáno
 
Rodinné domy nemovitosti Plzeň – Litice na prodej. Nabízíme k prodeji novostavbu nízkoenergetického rodinného domu o zastavěné ploše 80 m2 v žádané lokalitě Plzeň – Valcha Na Výsluní. Dům byl postaven v letech 2008-2009 / kolaudace 2009. Dům je řešen jako bungalov přízemního typu se zastřešenou terasou a přístřeškem pro vozidlo. Stěny jsou v bílém barevném provedení v celém domě. V ložnici a předsíni jsou zabudovány vestavěné skříně Divendor. Elektrické topení je prostřednictvím infrapanelů, elektrická přípojka je 3×25. Dům má centrální větrání s filtrovaným vzduchem se zabudovanou rekuperační jednotkou Helios se zpětným získáváním tepla (200m3 / hod.) Pro vyšší účinnost av létě tepelnou pohodu je doplněn zemním kapalinovým-glykolový výměníkem, není třeba otevírat okna, nízká prašnost. Dále je v domě pro příjemnou tepelnou pohodu v přechodném období a chlazení domu v létě nainstalovány tepelné čerpadlo vzduch-vzduch / klimatizace zn.. DAIKIN. Kanalizace je napojena na žumpu 12m3. Za domem je vybudována vlastní studna hluboká 24m s vodou vysoké jakosti. Oplocení pozemku je řešeno poplastovaným pletivem výšky 152 cm doplněné výsadbou 160 ks tújí, po obvodu, v přední části plotem panelové konstrukce s posuvnou bránou. Prodej domy – nemovitosti Plzeň cena: 2.500.000 Kč. / prodáno
 
Prodej domy nemovitosti Plzeň, Červený Hrádek, 210m2. Nabízíme k prodeji dům na lukrativním místě nedaleko centra města Plzně o celkové podlahové ploše 210 ​​m2. Jedná se o dvoupodlažní dům. Na prvním nadzemním podlaží se nacházejí v současnosti prostory využívané k pronájmu o rozloze 84,6 m2, a na druhém nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka s užitnou plochou 98,13 m2. K domu přísluší dvě garáže na dvoře. Pozemek slunný 1187 m2. Možnost nastavení dalšího podlaží. Prodej domy – nemovitosti Plzeň cena: 9.900.000 Kč. / prodáno
 
Na prodej rodinné domy, nemovitosti Plzeň, 120m2. Nabízíme k prodeji projekt nízkoenergetického domu. Cihlová stavba domu je částečně podsklepená, půdorysu tvaru L, se sedlovou střechou. Užitná plocha 120 m2, obytná plocha 100 m2 a dispozičně skládá: vstupní předsíň, 4 pokoje (2 přechodné), kuchyň, komora, koupelna, WC, má sklep, 2 garáže, letní kuchyň Rodinný dům je v původním stavu, dobře průběžně udržovaný, okna dřevěné, podlahy dřevěné a keramická dlažba. Má všechny IS, topení ústřední plynové (radiátory), ohřev TUV plynovým průtokovým ohřívačem. Celková výměra pozemku je 595 m2. Prodej domy – nemovitosti Plzeň cena: 2.200.000 Kč. / prodáno

Rodinné domy na prodej Plzeň

domy-na-prodej-plzen

Rodinné domy reality Plzeň – Severní na prodej. Nabízíme k prodeji rozestavěný velký sedemizbový cihlový rodinný dům v městské části Spiegelsale v Plzni – Černicích. Dům je kompletně podsklepený, dvoupodlažní, s garáží a zahradou, vlastní studna. Nachází se na tiché ulici blízko centra. Přízemí – prostorná prosklená chodba, dva pokoje, WC, koupelna, spíž, velká obývací pokoj a kuchyň. Patro – chodba, čtyři pokoje, šatna, velká koupelna, WC, dva balkony. Celková plocha pozemku je 1606 m2, z toho zastavěná plocha je 140 m2. Prodej domy Plzeň cena: 11.200.000 Kč. / prodáno.
 


 
Reklama: Byty Pardubice. Bývajte aj vy v novostavbe v najlepšej lokalite Pardubic!
 
Rodinné domy reality Plzeň – Severní na prodej. Popis: Rodinný dům o dispozici 2+1 a celkové rozloze pozemku 990 m2, ihned obyvatelný, částečná rekonstrukce, vyměněny podlahy, plastové okná. 2 pokoje situované do ulice, 1 pokoj a kuchyň situovaná do dvora, velká zahrada se skleníkem a letní kuchyní, částečně podsklepený, vinný sklep, možnost parkování ve dvoře, tichá lokalita, v blízkosti se nachází obchodní centrum, školka, škola. Rodinné domy reality Plzeň cena: 2.400.000 Kč. / prodáno
 
Prodej domy Plzeň, Radobyčice. Nabízíme k prodeji dvoupodlažní cihlový měšťanský dům na pozemku o výměře 430 m2. Dům je polyfunkční, po částečné rekonstrukci, má plastová okna se žaluziemi. Vhodný pro podnikatelské účely. Sestává ze samostatného čtyřpokojové bytu na patře, obchodních prostor v přízemí, sklepy, dvora a dvou garáži se skladem. Celková plocha pozemku je 430 m2. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost. Prodej domy Plzeň cena: 4.200.000 Kč. / prodáno
 
Rodinné domy Plzeň
 

Rodinné domy na prodej Plzeň – Radčice

Prodej domy Plzeň – Radčice. Rodinný dům na prodej v Radčicích u Plzně. Dům je cihlový, v lukrativní části. Přízemí sestává z 3 pokojů, 2x chodba, koupelna spolu s wc. Okna jsou původní, dřevěné. Podlahy v domě – dřevo a dlažba. Dům je připojen na plynové topení. Dům je ma ploše 75m2, zastavěná pech je 215m2. Dům má i podkroví, kde se dá udělat větší pokoj. Je částečně podsklepený. K domu patří garáž pro jedno osobní auto a skleník. Prodej domy Plzeň cena: 2.900.000 Kč. / prodáno
 
Rodinné domy reality Plzeň Radobyčice na prodej. Popis: prodej RD po kompletní rekonstrukci. RD je dvoupodlažní. Prodávaný byt je v přízemí o rozloze 130 m2 a pozemkem o rozloze 270 m2 s garáží. Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí: nové rozvody elektriky, instalace, topení s novým kotlem a litinovými radiátory. Nová koupelna s vanou, sprchovým koutem as WC. Samostatné WC s bidetem. Nové eurookna s hliníkovými elektrickými roletami, nové interiérové ​​dveře dýhové se zárubněmi, nová dlažba a dřevěná podlaha. Moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Dům je celý podsklepený ak tomuto bytu náleží sklep o rozloze 50 m2. Ze dvou pokojů je východ na balkon. Zahrada je okrasná a upravená. Prodej domy Plzeň cena: 3.560.000 Kč. / prodáno
 
Prodej domy Plzeň Lhota. Nabízíme Vám k prodeji RD 6 + kk v nádherném prostředí Dubové hory v Plzni. Přízemí nabízí velkou vstupní halu, ze které je možné přejít do prostorného obývacího pokoje s dřevěným barovým pultem, kuchyně s úložným prostorem. Dále je doplněno o dvě koupelny přičemž jedna obsahuje sprchový parní box a druhá rohovou vanu. V podkroví domu se nacházejí 3 pokoje az toho jedna je řešena jako herna spolu s oddechovým prostorem. I podkroví je doplněno o koupelnu s rohovou vanou a WC. Nádvoří nabízí rozsáhlý travnatý povrch, na kterém je umístěn dřevěný altán s kamenným krbem ideální na grilování a posezení s přáteli nebo s rodinou. Prodej domy Plzeň cena: 6.800.000 Kč. / prodáno
 

Domy prodej Plzeň Doubravka

Rodinné domy reality Plzeň – Doubravka, na prodej. Popis: Nabízíme k prodeji novostavbu dvoupodlažního rodinného domu v žádané lokalitě Plzeň – Doubravka. Dům se nachází na pozemku o výměře 185m2, užitková plocha domu je 180m2. Dispozičně dům sestává na prvním podlaží ze vstupní místnosti, kuchyně, dvou pokojů, terasy, jacuzzi, koupelny s WC, dvojgaráže. Na patře jsou tři pokoje, koupelna, WC. Dům má podlahové topení 12 samostatných obvodů na topení, solární panely na ohřev TUV, centrální vysavač, krb Spatherm, vlastní studna, plastová okna trojsklo, alarm. Prodej domy Plzeň cena: 3.890.000 Kč. / prodáno
 
Prodej domy Plzeň, Hradiště. Na prodej dvoupodlažní rodinný dům 3 +kk v atraktivní lokalitě, v blízkosti parku Homolka. Plocha: užitná 200 m2, podlahová 200 m2, zastavěná 180 m2, pozemku 300 m2.Dom je podsklepený cc 60 m2.Dispozicne je řešen tak že při vstupu do čtvercové chodby z ní vjíždíte do 2 velkých prostorných pokojů kuchyně, koupelny, komory. Na patře jsou dvě prostorné pokoje, koupelna s wc a vstup na lodžiu.Na pozemku je garáž, letní kuchyně a dva menší skleníky. Výhodou domu je jeho poloha nedaleko centra žel.stanice, nemocnice. Dům je velmi zachovaly a ihned obyvatelný. Prodej domy Plzeň cena: 5.810.000 Kč. / prodáno
 
Rodinné domy reality Plzeň Koterov na prodej. Popis: Nabízíme k prodeji starší patrový rodinný dům se sedlovou střechou situovaný na Nepomucké třídě v Plzni na Bručné. Dům se nachází na pozemku o výměře 230m2, zastavěná plocha je 121m2. Dům je částečně podsklepen, nachází se v tiché ulici. Prodej domy Plzeň cena: 2.910.000 Kč. / prodáno