Nejnovější trendy v obývacím pokoji

bn-13059

Plánujete změnu svého obývacího pokoje? Současné trendy napovídají, že moderní interiéry by měly být prostorné, vzdušné a s čistými liniemi. Důraz je přitom kladen na užitkovou stránku a nepřeplácanost. Do tohoto trendu se ideálně hodí elegantní minimalismus, který však může být také doplněn nábytkem inspirovaným sedmdesátými léty minulého století.
 


 

Jaký styl nábytku je v současné době in?

V současnosti jsou hitem tzv. modulární jednotky, které můžete podle vlastní chuti vzájemně různě kombinovat. Na výběr obvykle máte z vícera různých modelů, z nichž si můžete vybrat pouze některé, a podle vlastních potřeb a představ sestavit svou vlastní obývací stěnu. Takovéto obývací stěny pak mají nádech jisté jedinečnosti a originality.
 

Jaké barevné trendy vévodí modernímu interiéru?

Dnešní moderní design si libuje převážně v šedém nábytku. Šedá barva se v různých odstínech objevuje i na pohovkách. Šedé sedací soupravy jsou skvělé pro každý moderní interiér, protože jsou praktické, minimalistické a navozují v místnosti pocit tepla domova a pohodlí. Kromě šedé je momentálně velice módní i bílá a čokoládová barva, jež ve vzájemné kombinaci dávají místnosti teplý nádech a atmosféru. Pokud do této směsi přimícháte i odstín hořčicové anebo fuchsiové, tak i odvahy a živosti.
 

Na co dbát při výběru nábytku do obývacího pokoje?

Obývací pokoj je srdcem domova, tato místnost je nejvíce užívaná, pohybuje se zde nejvíce lidí a přijímají se tu návštěvy. Je proto velmi důležité, aby váš obývací pokoj měl atmosféru a duši. Samozřejmě, že kromě toho je také důležitá funkčnost nábytku, avšak mimo to moderní obývací pokoj představuje i pohodlí, útočiště a relaxační prostředí. Při výběru nábytku se proto nedívejte pouze na funkčnost a cenu, ale také aby k sobě jednotlivé kusy nábytku nějakým způsobem korespondovaly. Aktuální nabídky trendového nábytku naleznete na portále mojainzercia.sk.

 
Přečtěte si více