Největší světový dodavatel flexibilních pracovišť

Největší světový dodavatel flexibilních pracovišť

Již déle než dvě desetiletí pomáhá společnost Regus firmám nejrůznějšího odvětví pracovat efektivním způsobem. Kancelářské prostory dnes najdete na 1 800 adresách v 600 městech a 100 zemích světa.
 


 

Historie se začala psát již roce 1989

 
Historie společnosti Regus se začala psát již v roce 1989. Od této doby společnost neustále rozvíjí a zdokonaluje svou širokou nabídku služeb a dělá maximum proto, aby se zákazníkům pracovalo skvěle z jakéhokoliv místa na světě.
 
V České republice má dnes Regus své pobočky ve třech největších městech. Čtyři pobočky naleznete na prestižních adresách v Praze, jednu potom v Brně a Ostravě.
 
Zatímco v začátcích jste s pronájmem kanceláře získali maximálně laserový fax, dnes je portfolio vybavení a služeb mnohem obsáhlejší. Kromě moderně vybavených kancelářských prostor tak můžete využívat obchodní salónky s bezdratovým připojením na internet, zasedací místnosti s veškerým potřebným vybavením k prezentacím či videokomunikační salónky, kde se během pár okamžiků spojíte s klienty z druhé strany zeměkoule.

Na pravém místě v pravý čas

Je heslo, kterého se společnost drží od samého začátku. Společnost si je dobře vědoma, jak důležité je být včas na tom správném místě. Proto najdete veškeré kancelářské prostory Regus v prvotřídních lokalitách městských částí s dobrým dopravním spojením a dostatkem parkovacích míst v okolí.
 
V obchodních centrech však kromě samotných kanceláří najdete také řadu restaurací, kavárny, obchody a fitness centra. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. Po náročném pracovním dni si tak můžete dopřát relax bez zdlouhavého dojíždění.

Chcete také pracovat po svém?

Zaujala vás nabídka pracovat po svém v moderních kancelářích s dlouhou tradicí a skvělým jménem? Není tedy nic jednoduššího než zavolat na telefonní číslo (+420) 222 191 100 domluvit si s jedním z obchodních poradců osobní prohlídku a můžete se i vy stát jedním z řady spokojených klientů.
 
Spojit se s námi můžete také prostřednictvím webového formuláře, který naleznete na www.regus.cz po jeho vyplnění se vám do 30 minut ozve poradce a zodpoví veškeré vaše dotazy.

 
Přečtěte si více