Nové Byty Ctiradova

nove-byty-ctiradova

Nové Byty Ctiradova
 

 
Luxusní a cenově dostupné bydlení v nádherné lokalitě na hranici Prahy 2 a 4 ve čtvrti Praha – Nusle – tak lze jednoduše charakterizovat výjimečný rezidenční komplex nových Bytů Ctiradova, který vyrůstá prakticky v centru hlavního města. Umístění bytového komplexu do lokality nedaleko od náměstí bratří Synků s výhledem na Havlíčkovy sady ocení nejen milovníci bydlení v životem tepající metropoli, ale i rodiny s dětmi. Právě Havlíčkovy sady neboli Grébovka doznaly rozsáhlých změn a nyní představují nádherný anglický park coby oázu klidu a pohody.
 

 

Bydlení v rezidenci Byty Ctiradova

 

 
Bydlením v novostavbě Byty Ctiradova dojde k propojení života ve velkoměstě a současně nedaleko přírody. Lokalita městské části Praha – Nusle na rozhraní ulic Ctiradova a Vratislavova musí uspokojit i ty nejnáročnější. Kromě zmíněného parku Grébovka se vyznačuje skvělou dosažitelností všeho, co je protřebné k pohodlnému životu. Do úplného centra se lze rychle dostat díky zastávce MHD stojící hned u bytového komplexu, k tramvajovému stání na I.P.Pavlova se dojde po pěti minutách a bezproblémové je i spojení na metro. V blízkosti Bytů Ctiradova je možné najít spoustu možností k trávení volného času. Park poskytne výborný relax, příležitosti ke sportu i ke kultuře a po pár minutách chůze od bytového komplexu lze dojít k fitness centru či k zimnímu stadionu Hassa. Dostupné úřady, školy, banky či lékař jsou samozřejmostí.
 

 
Jenže dokonalá lokalita není vše. Projkekt Byty Ctiradova nabízí především vysoce nadstandardní bydlení ve 28 bytech ve velikostech od 1+kk až po 3+kk. Navíc si každý klient může „architektonicky“ dotvořit svůj byt podle individuálních požadavků. K dispozici má 5 druhů plovoucích podlah, tři druhy vysoce kvalitních obkladů a dlažeb a tři barevné varianty dveří. Používané a nabízené materiály byly obezřetně vybrány s ohledem na nejnovější trendy v architektuře a ke splnění nejvyšších požadavků na komfortní bydlení. Problém nepředstavuje ani propojení bytů v pátém a šestém patře, čímž vznikne úžasný mezonetový byt. Veškeré byty obrácené k jihu mají balkony velikosti 7 m2. Sklepní prostory a parkovací místa se nacházejí v podzemních podlažích.
Novostavba Byty Ctiradova na první pohled upoutá svou jednoduchou a přitom promyšlenou architekturou, která nijak nenarušuje své okolí. Celý komplex je zateplen, opatřen protihlukovou fasádou a protihlukovými okny. A to nejlepší na konec. Pověstnou „třešničkou“ na objektu se stane střešní terasa o rozloze 142 m2 osázená dřevinami. Zde mohou bydlící využívat relaxu v podobě střešního whirpool, sauny a romantického posezení s grilem.
 

 
A co je třeba udělat pro dosažení komfortního bydlení? Nejprve se podívat na novostavbu Byty Ctiradova.

 
Přečtěte si více