Plechová garáž – možnost, jak levně ochránit své motorové vozidlo

Plechová garáž – možnost, jak levně ochránit své motorové vozidlo

Aby vaše vozidlo vydrželo dlouho v dobrém stavu, je důležité jej chránit před povětrnostními vlivy. Právě k tomu slouží garáž. Ta vám vaše motorové vozidlo dokáže ochránit nejen před počasím, ale také i před potencionální krádeží. Pod slovem garáž si mnoho lidí představí zděnou budovu, která stojí buď zvlášť anebo je součástí vašeho obydlí. Jenomže výstavba takové garáže je složitá i finančně náročná. Chcete ušetřit? Kupte si plechovou garáž…
 


 

 

Výhody plechové garáže

Výhoda plechové garáže nespočívá pouze v její ceně, i když i ta je dozajista velmi důležitým faktorem. Plechové garáže mají i další zajímavé výhody. Plechová garáž má minimální nároky na úpravu podloží, protože potřebuje jen betonové patky o velikosti 30 x 30 cm. Plechová garáž je mobilní, a proto je možné ji podle potřeb přestěhovat. Garáž můžete osadit různými sekčními garážovými vraty a okny. K výstavbě garáže do 25 metrů čtverečních nepotřebujete ani žádné stavební povolení.
 

Jak může plechová garáž vypadat

Největší zájem je o plechové garáže o velikosti 3 x 5 metrů, která pohodlně poskytne útočiště běžnému osobnímu vozidlu, zároveň se se svými parametry vejde do limitu, kdy k její výstavbě nepotřebujete stavební povolení a je i nejlevnější. Na výběr však máte i z jiných plechových garáží. Plechová garáž může mít rovnou anebo sedlovou střechu, může mít i střechu s různým spádem (vpravo, vlevo, vpřed anebo vzad. Garáž může být určena pro jedno motorové vozidlo, ale také to může být dvojgaráž anebo dokonce o celé garážové komplexy.
 

Vyžití plechové garáže

Mohlo by se zdát, že garáž je prostě garáž, a tak je její užití zcela zřejmé. Plechovou garáž však můžete použít i ke skladovacím účelům. Pořídit si ji tak můžete i v případě, když chcete vyřešit problematiku uschování zahradního nářadí a strojů.

 
Přečtěte si více