Rezidence Oktagon okouzlí svou architekturou

rezidence-oktagon-branik

 

 
Dům, který je typickým představitelem české moderny, se stal hlavním výchozím bodem pro to, aby byl tento objekt změněn, a mohla tak vniknout Rezidence Oktagon. Ta kombinuje jak dokonalou architekturu, tak i množství přírody, do které je objekt zasazen, a to ve čtvrti Braník, která je známá hlavně svým poměrně příjemným klidem, ale také dobrou dostupností. Ostatně pár kroků od Rezidence Oktagon se nachází tramvajová i autobusová zastávka, a za pár minut lze dojet ke stanici metra linky B.
 

 
Rezidence Oktagon, nové byty v Praze 4, Braník

Bohatá občanská vybavenost

Co je samozřejmě základem každé lokality, a Braník v Praze 4 v tomto ohledu nevyjímaje, je dostupnost služeb, obchodů, ale i školských zařízení. Není tak problémem mateřská a základní škola pro děti, obchody pro zajištění základních potřeb, nebo dostatek kultury, a to v podobě branického divadla. To vše od Rezidence na dosah. Stejně tak jsou ale na dosah tenisové kurty, nebo multifunkční hala s možností aerobiku, squashe, nebo masáží. Do přírody lze vyrazit i po cyklostezkách, nebo autem do Hodkoviček, které jsou známé všem milovníkům golfu.
 

 

Široká nabídka bytů

Praha 4, kde se tento projekt nachází, je z důvodu klidu, ale zmíněné dostupnosti služeb, ideální pro mladé, ale i starší obyvatele. A i pro ně Rezidence koncipovala nabídku bytů, a tak nechybí dispozice od 1+kk s plochou přes 30 metrů čtverečných, po největší byty 3+kk, které se svou užitnou plochou blíží rozloze 100 čtverečných metrů.
 

Vysoké standardy vnitřního vybavení

A jelikož všechny byty byly kompletně rekonstruovány, nabídnou výjimečné složení co do hlediska samotného vybavení, a celkových nezbytných prvků. Rezidence Oktagon se tak stane útočištěm těch, kteří na Praze 4 hledají skutečný komfort. A tak nechybí kvalitní dřevěné okna, parketové podlahy z dubového dřeva, kvalitní obložení koupelen, nebo dřevěné vstupní dveře, ze smrkového masivu. A právě kombinace přírodních materiálů s těmi moderními je důvodem, proč veškeré byty působí natolik svěžím, a vstřícně-moderním dojmem.
 

 

 
Přečtěte si více