Rozšíření našeho podnikatelského záměru v podobě montovaných hal

montované haly MOBIDOCK.CZ

Jestliže podnikáme například ve výrobní oblasti nebo jsme soukromý zemědělec, jistě v dalších letech uvažujeme o rozšíření výroby a tak potřebujeme nutně skladové prostory. Problém nastává v tom, že takový prostor nemáme. Situaci nám ale může vyřešit montovaná hala, která splňuje všechny předpoklady pro využití.

Co nám haly nabízejí

Především všestranné využití. Montované haly jsou totiž svou variabilitou a dalšími výhodami vyhledávány nejen pro skladové prostory, ale mají i mnoho dalších výhod. Pokud potřebujeme halu v daleko větší velikosti než bylo původně plánováno, není v tom žádný problém. Hala se dá i po své realizaci rozšířit nebo naopak zmenšit přesně podle požadavků zákazníka. Konstrukce hal je samozřejmě dobře a pevně ukotvena, takže se nemusíme obávat silného větru, který by nám mohl halu zbourat.

Výhody montovaných hal

Mezi výhody hal se mimo již výše zmíněných jakýchkoliv rozměrů může počítat velmi solidní pořizovací cena, ale především rychlost realizace. Halu tak je možné využít již na několik týdnů a není třeba čekat někdy i rok na zděnou stavbu. Také v případě, že potřebujeme již postavenou halu na nějakou dobu přemístit jinam, není v tom žádný problém. Jak rychlá je montáž haly, stejně rychlá je také její demontáž. navíc můžeme říci, že taková hala nepotřebuje pevný betonový základ. Postačí jí jen rovný podklad.

K čemu všemu lze montované haly využít

Nejen jako skladové a výrobní prostory mohou tyto haly sloužit, ale spolehnout se na ně také můžeme i v případě, že potřebujeme hangáry pro letadla, garáže pro těžkou zemědělskou techniku nebo také pro jiná vozidla, máme – li například autodopravu. Velmi často se s takovým typem hal můžeme setkat v zemědělství, kdy lze haly využít k ustájení hospodářských zvířat, k uskladnění jejich krmiva a podobně. Využít je ale můžeme k zastřešení různých sportovišť, tenisových kurtů, bazénů, ale i jízdáren nebo je možné se s nimi setkat na veletrzích a výstavách, jarmarcích a podobně.

Údržba hal a jejich doplňky

Jako určitou výhodu můžeme také počítat i to, že montované haly jsou prakticky téměř bezúdržbové. nemusíme tedy každý den nebo každý týden halu čistit, oprašovat a provádět jiné pracovní úklidové úkony. Záruka se odhaduje až 40 let pro konstrukci a na 20 let na opláštění. Opláštění hal je vyrobeno z vysoce pevnostní plachty, která je izotermická a má velmi dobré vlastnosti co se týká odolnosti vůči počasí. Haly jsou vlastně využívány celoročně, takže obava z toho, že by nemohly být smontovány v zimním období je mylná. Tyto haly jsou odolné vůči mrazu, sněhu i dešti. Jako vhodnou připomínkou v tomto případě je, že v případě, že máme obavy i z ostrých slunečních paprsků,jsou zbytečné. Plachty nepropouští slunce a tak je dobře chráněn nejen náš majetek, ale i my. Haly navíc mohou být na přání klienta v různém barevném provedení a dokonce ji lze potisknout například nápisem naší firmy, což slouží k dobré reklamě. Pamatováno je rovněž na rozvod elektřiny, osvětlení, vodoinstalaci a topení. Dokonce ani okna či velká vrata nejsou překážkou. Vrata můžeme mít klasická dvoukřídlá, ale lze zhotovit sekční, rolovací, posuvná aj.

 
Přečtěte si více