Test realitních portálů se zaměřením byty Pardubice

Vlastníte dům či byt v Pardubicích? Rádi byste jej pronajali? Nebo naopak hledáte vhodné ubytování? Nevyznáte se v množství realitních portálů? Který je ten pravý? Máme pro vás odpověď. Připravili jsme vám test těch nejlepších internetových portálů pro prodej a nákup nemovitostí. A jak tedy náš test dopadl? Prohlédněte si jej sami. Tady máte výsledky na klíčovou frázi “byty Pardubice”.

 

1. BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu se v našem testu umístil na 1. místě a stejnou pozici získal také na webu seznam.cz při vyhledání klíčového slova „byty Pardubice“. Ve vyhledávači google.cz pak obdržel pěknou 6. pozici. Inzerce je na tomto webu bezplatná a jako jedna z mála podporuje také umístění nabídky na hlavní stránku a topování v určitých kategoriích. Tyto služby jsou také zdarma. Vkládací formulář je velmi jednoduchý a ze všech testovaných webů rozhodně nepříjemnější.
 

2. Reality.iDnes.cz

Portál Reality.iDnes.cz obdržel při vyhledání fráze „byty Pardubice“ velmi hezké 2. místo na webu seznam.cz a 3. místo ve vyhledávači google.cz. Publikování je zde zpoplatněno a začíná od 2 Kč za nabídku nemovitosti. Portál podporuje také topování a inzerci na atraktivních webech. Obě služby jsou však placené. Zadávací formulář je překvapivě zdlouhavý a zabere tak trochu více času i zkušenému uživateli.
 


 

3. DomyByty.com

Portál DomyByty.com se v našem testu umístil na pěkném 3. místě a ve vyhledávačích obsadil 7. pozici na seznam.cz a 8. pozici na google.cz. Publikování je tady zdarma, nepodporuje však lepší pozice. Vkládání nabídek prostřednictvím přiloženého formuláře je docela zdlouhavé a ani výběr z bytů Pardubice k pronájmu není příliš bohatý.
 

4. DomyBytyPozemky.cz

Portál DomyBytyPozemky.cz obdržel v internetových vyhledávačích 12. pozici na webu seznam.cz a 9. pozici na webu google.cz. Publikování je zde také bezplatné, ale nepodporuje topování. Vložení inzerátu je překvapivě intuitivní a jednoduché, pouze jejich schvalování může trvat až 24 hodin.
 

5. Vychodo.CeskeReality.cz

Portál Vychodo.CeskeReality.cz obsadil 10. pozici na webu seznam.cz a 2. pozici ve vyhledávači google.cz. Inzerování nabídek je zde zdarma a topování si můžete zaplatit od 1 Kč za inzerát. Vložení inzerátu je sice trochu složitější, ale to velmi dobře vyvažuje opravdu široký výběr s byty Pardubice pronájem.

 
Přečtěte si více